Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
Cewka aluminiowa 3mm 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Cewka aluminiowa
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Drukowane arkusze metalowe powlekane cewką aluminiową 3003 3104 3105 H16 4 x 8 cewką
| Stopy: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 00,2-6,5 mm |
2270ml Owalna folia aluminiowa Płytka do obiadu Tancerki do ryb Folia do grilla
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Typ procesu: | Cechowanie |
| Zamówienie klienta: | Zaakceptować |
Okrągła blacha aluminiowa 1060 do kloszy lamp
| Gatunek/Stop: | 1050, 1060, 1100, 3003 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,3-6mm |
Producent cewek aluminiowych serii 5000 0.2mm 0.32mm 1mm 2mm 4mm 5005 5754 5182 5052 5083 Cewki aluminiowe Rolka
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa serii 5000, cewki aluminiowe 5083, cewki aluminiowe 5052 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
Okrągły okrąg ze stopu aluminium 3003 / dysk o średnicy 0,4 mm
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 3003, tarcza aluminiowa 3003, kółko aluminiowe 0,4 mm |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, wykończone młynem |
Średnica 50 Mm Koło aluminiowe 2 do 6 mm 1050 1060 3003 5052 Producent z Chin
| Nazwa: | Koło aluminiowe |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Stop/gatunek: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
1000 serii 3000 serii Aluminiowy dysk dysk okrągły Aluminiowy okrąg do naczyń kuchennych
| Surowiec: | 1060 1100 3003 3004 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Średnica: | 80-1000mm |
0.5 mm Aluminiowy pasek Aluminiowe cewki pasek do pakowania budynków przemysłowych
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Szerokość: | 3-2600 mm |
1050 2mm 1100 3003 Powlekana kolorem cewka aluminiowa do listu kanałowego
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1050 2 mm (cewka aluminiowa na literę kanałową) cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

