Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
Aluminiowy okrągły dysk 1050 1060 1100 H14 Aluminiowy okrąg do garnka
| Nazwa: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Klasa: | 1050 1060 1100, itp. |
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
Direct Factory Sale of 1050 3003 Aluminum Roll 0.2-1.0mm Aluminum Coil Sheet for Roofing Building Material
| Stop: | 1000/3000/5000/6000/itp |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,2 mm - 8 mm lub dostosowane |
Cewka aluminiowa o wysokiej precyzji powlekana kolorem PE Stop PVDF 6,5 mm T851
| Nazwa: | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
Niska cena Alloy 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Taśma aluminiowa w zwoju (taśma aluminiowa)
| słowo kluczowe: | 1100 Cewka aluminiowa, cewka aluminiowa z listwą kanałową, cewka ze stopu aluminium 1050 1060 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
Jumbo Coil Folia aluminiowa Aluminiowa cewka kanałowa 1100 1050 1060 Aluminiowa cewka do rynny
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa typu Jumbo Coil ,Cewka aluminiowa z listwą kanałową,1100 Cewka aluminiowa do rynny |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Rustproof 1100 Aluminiowe tarcze Cirlce 80 - 1000 mm o grubości 0,1 mm
| Aplikacja: | Garnki, patelnie, frytownice itp. |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Średnica: | 80-1000mm |
Anodowana blacha aluminiowa 1060 1100 3003 5083 6061 1000 mm
| Szerokość: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| certyfikat: | ISO, SGS, BV |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
1060 1100 H24 Aluminiowa rolka cewki 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Seria dla motoryzacji
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000—8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 H32 Cewki ze stopu aluminium 1100 Cewka aluminiowa Cewka aluminiowa h24
| Słowo kluczowe: | 5052 cewki ze stopu aluminium h32 (cewka aluminiowa h24, cewka aluminiowa 1100) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,5 mm 1,0 mm Anodowana blacha aluminiowa Kolor Pusty Srebrny Złoty Niebieski Czerwony
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Tolerancja: | Jak na Twoje wymagania |
| Kolor: | Srebro, szampan, czerń, brąz, złoty itp. |

