Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
5083 h116 h321 5052 5005 5754 Blacha ze stopu aluminium Płyta aluminiowa klasy morskiej do budowy statków łodzi
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa klasy morskiej (płyta aluminiowa 5083 , płyta aluminiowa do budowy statków) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
Gruba pusta płyta aluminiowa o grubości 0,8 mm 3003 H14 ASTM B209
| słowo kluczowe: | puste płyty aluminiowe,blacha aluminiowa 0,8mm,czysta płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Płyta aluminiowa o grubości 2 mm klasy morskiej 5083 o grubości 0,2 mm
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodowane płyty aluminiowe 0,3 mm
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 8 x 4, blacha aluminiowa 0,7 mm, blacha aluminiowa 1 mm, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Cewka ze stopu aluminium 1050 o grubości 2 mm i grubości 5 mm
| Słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1050, cena cewki aluminiowej 2 mm-5 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
5052 Taśma ze stopu aluminium Aluminiowe cewki 0,1 mm 6,5 mm
| Słowo kluczowe: | 5052 aluminiowe rolki cewki, 5052 aluminiowe rolki cewki Cena, 5052 producent cewki aluminiowej |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO, RoHS |
| Tolerancje: | Jako wymaganie klienta |
Aluminiowa blacha dachowa w Nigerii Aluminiowa cewka dachowa o grubości 0,5 Mm
| słowo kluczowe: | aluminiowa blacha dachowa, aluminiowa rolka dachowa o grubości 0,5 mm, najlepsza aluminiowa blacha d |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa blacha dachowa Falista blacha dachowa Aluminiowa blacha dachowa
| Słowo kluczowe: | aluminiowa blacha dachowa , faliste aluminiowe pokrycie dachowe , aluminiowa blacha dachowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
3105 6061 cewka aluminiowa 8011 cewka aluminiowa 1070 cewka aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 8011 (cewka aluminiowa 6061, cewka aluminiowa 3105) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H14 Naczynia Aluminiowa płyta 1070 Aluminiowa blacha odblaskowa ASTM B209
| słowo kluczowe: | aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych, okrągła płyta aluminiowa, 1060 aluminiowa tarcza okrągła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |

