Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
Malowane RAL Kolor 1060 3003 3004 5052 PVDF PE Przedmalowane Kolorowo powlekane Arkusze aluminiowe
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Powierzchnia: | PE, PVDF |
3003 H18 Aluminiowa cewka o wymiarach 0,5 mm x 1220 mm do stosowania w blatach z pączkami
| Stop/gatunek: | Seria 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Gęstość: | 0,1-300 mm |
3003 HO Taśma aluminiowa do cewki elastycznej Taśma aluminiowa 1,0 mm
| Stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1xxx 3xxx 5xxx 0,3-0,7 mm Grubość Aluminiowa cewka wykończeniowa Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | 1xxx 3xxx 5xxx cewka aluminiowa, cewka aluminiowa, rolka aluminiowa o grubości 0,7 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 0,3 mm 0,6 mm 1,2 mm Grubość Aluminiowa cewka Roll Stock
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Taśma ze stopu aluminium 0,1 mm 1050 1060 1070 1100 3A21 3003
| Obróbka powierzchniowa: | Wykończenie młyna, anodowanie, malowanie proszkowe, szczotkowanie, polerowanie, piaskowanie itp. |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
1100 1050 1060 3003 3004 Aluminiowa okrągła okrągła płyta z powlekanym aluminiowym krążkiem do naczyń kuchennych
| słowo kluczowe: | powlekane koło aluminiowe (okrągłe aluminiowe na przybory kuchenne) okrągła aluminiowa tarcza |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Aluminiowa cewka 8011 8079 stopu stopu
| ALLOY: | 1050 1060 1070 1100 3003 3105 5052 5754 5083 |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| pakiet: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi eksportowej, pokryty PVC i drewnianą obudową |
1060 3003 3004 5052 Przedmalowana cewka aluminiowa Cewka powlekana kolorem
| Kolor: | Seria Ral lub dostosowana |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pokrycia dachowe, okładziny ścienne, sufity, tablice reklamowe |
| świadectwo: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
Aluminiowy powlekany kolorem wiertniczy wiertniczy 3003 3005 3105 Prepaint stopu
| Kolor: | Seria Ral lub dostosowana |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| świadectwo: | ISO9001, SGS, CE, CTC |

