Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 343 produkty.
Blacha dachowa ze stopu aluminium Aluminium 3003 3105 3xxx Blacha aluminiowa na dach
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 3105, blacha aluminiowa 3xxx 3003, blacha aluminiowa na dach |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
H112 Aluminiumowa tablica diamentowa, tablica kwadratowa 1060 3003 5754
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna, szczotkowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wlewy aluminiowe powlekane Wlewy foliowe aluminiowe fabryczne PE PVDF Wlewy aluminiowe powlekane w kolorze dla ACP
| Nazwa produktu: | Rolowanie kolorowe aluminiowe |
|---|---|
| Stopy: | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Hartować: | O-H112 itp |
Płyta aluminiowa Gruba płyta aluminiowa 20 mm 5083 H111 Płyta aluminiowa 6061 T6
| Słowo kluczowe: | płyta aluminiowa o grubości 20mm, płyta aluminiowa 5083 h111, płyta aluminiowa 6061 t6, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2mm 4x8 Arkusz aluminiowy do samochodu diament Aluminium tabliczka szachowa
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Gęstość: | 0,1 mm - 260 mm |
Plain 1100 3003 6061 5083 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Stop: | 1100 3003 5052 6061 itd |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, na zamówienie |
ASTM 6063 T6 Arkusz aluminiowy Arkusz aluminiowy klasy morskiej do użytku na statkach
| Zestaw: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | T4, T6, T651 itp |
| Gęstość: | 0,15-6,0 mm |
Pokrycie dachowe Płyta aluminiowa 1060 3mm cewka aluminiowa Aluminium Cena za kg
| Nazwa produktu: | Cewka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8x4 Arkusz Aluminium Checker Plate aluminiowa płyta bieżnika 2mm czarna aluminiowa płytka checker
| Marka: | YONGSHENG |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
25mm 30mm Okrągły dysk 1050ho A3003 Blacha aluminiowa Pan Aluminiowy okrąg do patelni Nieprzywierający
| Nazwa produktu: | aluminiowe koło do patelni nieprzywierającej, 3003 aluminiowe koło, 1050ho aluminiowe koło aluminiow |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |

