Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 343 produkty.
5083 6061 7075 Płytka aluminiowa 30 mm ASTM 1050 2024 3003
| Grubość: | 0,1 mm-30 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
| Długość: | 1m-12m lub dostosowane |
Aluminium 1060 H18 Temperature Building Aluminium Sheet 0,7 mm Cold Rolling
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |
A5052 H32 Blacha aluminiowa Wstępnie malowana cewka aluminiowa do korpusów jachtów kanałowych
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5052 6061 SGS Blacha aluminiowa T6 6063 7075 2 mm 3 mm 4 mm
| Grubość: | 0,1 mm-20 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Dostawcy fabryczni OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Krążek aluminiowy Krążek ze stopu aluminium Blacha Cena
| Nazwa produktu: | Aluminiowy krążek |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O, H14, H16, H18 |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Stop: | 1000/3000/5000/6000/itp |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,2 mm - 8 mm lub dostosowane |
Stop 1050 h24 3003 1100 Aluminium 4ft x 8ft Płytki metalowe Arkusze aluminiowe
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Szerokość: | 100-2600mm |
3003H i 8011 H14 Aluminiowa cewka z blachy aluminiowej Rolka aluminiowa
| słowo kluczowe: | 3003H cewka aluminiowa ,8011 H14 aluminiowa cewka,3003 h14 aluminiowa rolka |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 3105 H14 Płyty aluminiowe Blacha 1,2 mm 4 mm 7 mm 12 mm Gruba 4x10
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 4x10, blacha aluminiowa o grubości 7 mm, blacha aluminiowa o grubości 12 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Niestandardowa blacha aluminiowa o grubości 0,3 mm 0,5 mm 0,6 mm 2 mm 3 mm 4 mm
| Słowo kluczowe: | niestandardowa blacha aluminiowa, blacha aluminiowa o grubości 2 mm i 3 mm, blacha aluminiowa 4 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

