Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
Młyn wykończony 3003 5005 Gruba blacha aluminiowa 2 mm do rynny okładzinowej
| słowo kluczowe: | gruba płyta aluminiowa (blacha aluminiowa o grubości 8 mm, płyta aluminiowa 12 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Malowana, powlekana kolorem płyta aluminiowa T851 do materiałów budowlanych
| słowo kluczowe: | Powlekana kolorem cewka aluminiowa , Malowana blacha aluminiowa , Płyta aluminiowa do materiałów bud |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
Łódź 5083 H111 Płyta aluminiowa do gięcia klasy morskiej
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa morska ,Płyta aluminiowa klasy morskiej serii 5000 ,Blacha aluminiowa do łodzi |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1% |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
1100 Aluminiowa cewka przemysłowa czysta 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Finish Mill
| Stop/gatunek: | Seria 1000 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
Aluminium 6061 T6 Aluminium 6063 aluminiowa blacha dachowa
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta aluminiowa 6061 t6, 6063, aluminiowa blacha dachowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
7075 T6 Aluminiowa płyta z anodowanego aluminium lotniczego
| słowo kluczowe: | 7075 blacha aluminiowa (aluminium 7075 t6 (arkusze ze stopu aluminium serii 7000) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Aluminiowe blachy dachowe 1060 H24 Aluminiowa płyta 3105 H24 Aluminiowe dachówki
| Słowo kluczowe: | Aluminiowe blachy dachowe,3105 h24 aluminiowe dachówki,1060 h24 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO, ROHS |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Wykończenie płyty aluminiowej 5083 7075 Stop blachy aluminiowej do sufitu okładzinowego
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5083 (płyta aluminiowa 7075, aluminiowe listwy sufitowe i płaska listwa aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-350 mm |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm gruba płytka aluminiowa do budowy
| Stopy: | Seria 5000, seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651, itp. |
| Gęstość: | 0,15-600 mm |
0.8mm 2mm 3mm Cienka 6xxx Tablica aluminiowa 8x4' Tablica aluminiowa 6061 T6
| Klasa: | Seria 6000 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,10-350 mm (skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładną wartość) |
| Szerokość: | 100-2600 mm |

