Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 343 produkty.
5754 5083 5052 Artykuły aluminiowe 3003 3105 Artykuły aluminiowe
| Tworzywo: | Aluminiowy arkusz w szachownicę |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, 3000, 5000 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminiowa płyta w kratkę o szerokości 1600 mm Pięć trzech prętów Aluminiowa płyta w kratkę
| Nazwa produktu: | Aluminium tłoczone diamentem |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Blacha aluminiowa ryflowana 1050 1100 3003 5052 Blacha tłoczona aluminiowa do lodówek
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Wyklejka diamentowa z wybrukowanego aluminium 1060 1100 3003 5052 5754
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Polerowana aluminiowa blacha lustrzana Odblaskowa aluminiowa blacha odblaskowa
| Nazwa produktu: | Listy lustrzane,listy lustrzane,listy lustrzane,listy odblaskowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Płyta aluminiowa wysokiej jakości serii 1000 i 3000, odpowiednia do sprzętu AGD, możliwość dostosowania
| Stopy: | 1000,3000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-3000 mm itp |
Blacha aluminiowa w kręgu, tłoczona stucco, seria 1000-6000, 1.0-1.5mm
| Stopień: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
Tłoczona aluminiowa płyta diamentowa 5754 5052 Aluminiowa płyta ryflowana 1050 3003 Tłoczona aluminiowa cewka
| Słowo kluczowe: | wytłoczona diamentowa płyta aluminiowa, aluminiowa płyta w kratkę |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 |
Usługi łączące na zamówienie 1xxx 3xxx 5xxx 1,0 mm Aluminium z diamentem wygrawerowanym
| Nazwa produktu: | Aluminium tłoczone diamentem |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Niska cena cewki aluminiowej Henan Mill Finish Rolka blachy aluminiowej 5052 H26 5754 5083 Cewki aluminiowe
| Słowo kluczowe: | niska cena cewki aluminiowej, cewki aluminiowej henan, cewki aluminiowej 5052 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | 5005/5052/5083/5086/5182/5754/5454/5A06/5A05/5251 |

