Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 343 produkty.
T6 Anodyzowana aluminiowa folia, cewka, wielkość dostosowana
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| Kolor: | Srebro, szampan, czerń, brąz, złoty itp. |
Średnica 800 mm 5052 5083 5754 6061 Okrągła płyta aluminiowa o grubości 0,2 mm
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Strupy dachowe Aluminiowe Finish Mill Odporne na korozję lekkie panele przeznaczone do projektów przemysłowych i budowlanych
| Termin płatności: | T/T, akredytywa |
|---|---|
| Uszczelka: | Standardowe standardy zdatne do żeglugi |
| Standard jakości: | ASTM B209, EN573-1 |
Arkusz aluminiowy 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Arkusz aluminiowy do arkusza sufitowego
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15-200 mm dostosowane |
Anidizowany arkusz aluminiowy, cewka, rolka, stop aluminiowy, plamy, srebrny aluminium
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011 itd. |
| Grubość: | 0,1-30 mm |
Płytka aluminiowa do paneli pęcherzowej, płytka dolna 0,1 do 2 mm, wysokiej wytrzymałości, trwała, dostosowywalna
| Stopy: | 1100, 3004 itp |
|---|---|
| Hartować: | H19 itp |
| Gęstość: | 0,1-2 mm |
Wytwarzanie anodowanej blachy aluminiowej 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| Długość: | 1-12M lub dostosowane |
5A06 Anodowana blacha ze stopu aluminium H112 5083 5052 5059
| Powierzchnia: | Pokryty |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| stop: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011 itd. |
Tłoczona blacha aluminiowa w kratkę 1050 3105 5A05 6061 6063 7075
| stop: | 1 3 5 6 7 Seria |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-20 mm |
| szerokość długość: | Jako twoje wymaganie |
3003H Cewka aluminiowa 8011 Rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000—8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

