Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 343 produkty.
Grubość 0,1 mm do 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Cewka z blachy aluminiowej 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Słowo kluczowe: | 0.1mm do 6.0mm cewka aluminiowa, H12 H18 H24 H26 H28 Arkusz/cewka aluminiowa,1xxx?? 6xxx cewka alumi |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
3003 Aluminiowa tablica diamentowa 100 mm 5 barów Aluminiowa tablica wzoru dla przyczep/podłogi
| Słowo kluczowe: | 3003 płyta ze stopu aluminium w kratkę, aluminiowa płyta kontrolna, 5 prętów wzorzysta płyta alumini |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
3mm tłoczona blacha aluminiowa 8x4 aluminiowa blacha w kratkę
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Anodyzowana arkusz aluminiowy 2 mm 3 mm 4 mm Czarny Błękitny Czerwony Różowy złoty talerz
| Klasa: | 5052 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,5-200 mm |
Niestandardowa blacha aluminiowa ze stopu aluminium 8011 H14 H24 na gorąco do kapsli i grzejników
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa (8011 blacha aluminiowa) dostawca blach aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | 8011 |
Producent cewek aluminiowych serii 5000 5052 5754 5083 5005 5182 Taśma cewki z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | cewka aluminiowa 5052 ,Cewka z blachy aluminiowej , taśma cewek aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 5005/5052/5083/5086/5182/5754/5454/5A06/5A05/5251 |
Aluminium 7075 T6 5083 Płyta aluminiowa 6063 6061 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 7075 t6,5083 płyta aluminiowa,6061 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa Cena 6061 T6 Blacha aluminiowa 5 mm Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Ceny arkusza aluminiowego,6061 T6 Arkusz aluminiowy,5mm Arkusz aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
5xxx Series Aluminium 5052 H32 6061 5083 Blacha aluminiowa klasy morskiej do łodzi
| Słowo kluczowe: | aluminium 5052 cena za kg,łupki aluminiowe do łodzi,łupki aluminiowe dla statków morskich |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

