Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6000 series aluminum sheet roll ] mecz 187 produkty.
Fabryka bezpośrednia sprzedaż hurtowa 1060 cewek aluminiowych Rolki aluminiowe o niestandardowej powierzchni
| Słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1060, Fabryka cewek aluminiowych 1060 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
3003 5754 6061 Aluminiowa płyta ryflowana w romby Aluminiowa płyta w kratę Blacha aluminiowa
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
0,7 mm aluminiowa cewka rynnowa 1050 1060 1070 1100 3003 aluminiowa cewka spustowa
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa cewka, cewka aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 0,7 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Taśma ze stopu aluminium Aluminiowe cewki 0,1 mm 6,5 mm
| Słowo kluczowe: | 5052 aluminiowe rolki cewki, 5052 aluminiowe rolki cewki Cena, 5052 producent cewki aluminiowej |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO, RoHS |
| Tolerancje: | Jako wymaganie klienta |
Dostawca blachy aluminiowej 0,75 mm 1100 6061 7005 arkuszy
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 0,75 mm, blacha aluminiowa 1/4, blacha aluminiowa 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 H14 Aluminiowa blacha cewki do wykonywania ściany osłonowej
| Nazwa produktu: | Aluminiowa cewka / rolka |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 H22 Diamentowa arkusz metalowy ️ Diamentowa arkusz aluminiowy do przyczepy towarowej
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie na palety drewniane nadające się do żeglugi |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-20 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
1100 3105 5052 Aluminiowa płyta diamentowa 4x8 8/1 Arkusz 2200 mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 1100,3105 blacha aluminiowa,5052 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Dostawcy rolek ze stopu aluminium 1050 1060 1070
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa, cewka aluminiowa (1050 cewka aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Blacha dachowa z aluminium walcowanego na zimno z Chin 2600 mm
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |

