Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6000 series aluminum sheet roll ] mecz 187 produkty.
Grubość 0,1-3,0 mm Aluminiowa taśma w kręgu Szerokość 3-2600 mm Materiał z certyfikatem SGS do produkcji
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
1000 serii Wysoko odblaskowy aluminiowy arkusz lustrzany aluminiowy arkusz
| ALLOY: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,1-5,0 mm |
3105 Rolki i taśmy z folii aluminiowej / aluminiowej do transformatorów suchych
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
3004 Bateria aluminiowa rolka 45 cm 3004 Folia aluminiowa w rolkach
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa baterii, folia aluminiowa 3004, folia aluminiowa w rolkach, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Powłoka aluminiowa powlekana PE PVDF Kolorowa cewka do jasnej i kolorowej dekoracji wnętrz
| Nazwa produktu: | malowana aluminiowa cewka / arkusz |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Płyta aluminiowa 3003 1050 1100 h14 Blacha aluminiowa Płyta 0,3 mm Płyta aluminiowa na dach
| Słowo kluczowe: | Płytka aluminiowa 3003,płytka aluminiowa 1050,płytka aluminiowa do dachu |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Chiny Produkcja 1100 3003 Aluminiowa Blacha Wstęgowa Metalowa Rolka o Dobrej Jakości
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
Wlewy aluminiowe Wlewy aluminiowe Wlewy rolkowe Wlewy aluminiowe powlekane kolorem Wlewy metalowe
| ALLOY: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Gęstość: | 00,2-6,5 mm |
3003 1000 Series H24 falista aluminiowa blacha dachowa ognioodporna
| słowo kluczowe: | Aluminiowa blacha dachowa ,3003 H24 Falista aluminiowa płyta dachowa ,Dach aluminiowy |
|---|---|
| Materiał: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, blacha aluminiowa serii 6000 |
| Techniczny: | Walcowane na gorąco |
5052 Cewka aluminiowa
| słowo kluczowe: | 1050 Cewka aluminiowa, 6061 Cewka aluminiowa, 5052 Rolka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

