Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6000 series aluminum sheet roll ] mecz 187 produkty.
A5052 H32 Cewka aluminiowa o grubości 0,5 mm do pakowania budynków
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1,6 mm aluminium 5052 h32, aluminiowa rolka płyty |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Aluminiowa płyta ze stopu T351 Temper 12 mm 15 mm do sufitu
| słowo kluczowe: | cena płyty aluminiowej (płyta aluminiowa o grubości 16 mm, płyta aluminiowa 25 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Malowana cewka powlekana aluminium
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
Cewka aluminiowa powlekana drewnem PVDF do budowy
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
A1060 A3003 Malowana fabrycznie aluminiowa cewka T3 Temper
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
Głębokie tłoczenie Okrągła aluminiowa płyta okrągła od 0,5 mm do 6,0 mm do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
6061 Listwa aluminiowa 2 mm
| Stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |

