Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6000 series aluminum sheet roll ] mecz 187 produkty.
H112 Aluminiumowa tablica diamentowa, tablica kwadratowa 1060 3003 5754
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna, szczotkowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminium Diamond Tread Plate aluminiowa płyta bieżnika 4x8 blacha aluminiowa w kratkę
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta bieżnika 4x8, aluminiowa diamentowa płyta bieżnika, aluminiowa blacha kontrolna |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Biała cewka aluminiowa 3003 3004 3105 5005 AL
| Klasa: | 1050 1060 1100 3003 3004 3005 5052 5083 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,1-8,0 mm |
Drukowane arkusze metalowe powlekane cewką aluminiową 3003 3104 3105 H16 4 x 8 cewką
| Stopy: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 00,2-6,5 mm |
1xxx 3xxx 5xxx 0,3-0,7 mm Grubość Aluminiowa cewka wykończeniowa Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | 1xxx 3xxx 5xxx cewka aluminiowa, cewka aluminiowa, rolka aluminiowa o grubości 0,7 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
A3003 Aluminiowa powłoka wykończeniowa młyna tarczowego do patelni nieprzywierającej
| słowo kluczowe: | Importer koła aluminiowego, koło aluminiowe do patelni, nieprzywierająca, aluminiowa płyta koła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Podwójna diamentowa aluminiowa siatkowa blacha z czarnej aluminiowej blachy diamentowej
| Słowo kluczowe: | Arkusz siatki aluminiowej z podwójnym diamentem, blacha aluminiowa w kratkę, blacha aluminiowa z cza |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 |
0,4 mm 0,5 mm cienka aluminiowa cewka taśmowa do listu kanałowego 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa Taśma aluminiowa do listu kanałowego , Cewka aluminiowa 1060 h14 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, bez plam, bez szorstkiej krajki |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Naczynia Aluminiowy Dysk 1050 1060 Aluminiowy Okrągły Okrąg
| słowo kluczowe: | 3003 aluminiowy okrąg, chiński okrąg aluminiowy, aluminiowa płyta okrągła |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
H14 Naczynia Aluminiowa płyta 1070 Aluminiowa blacha odblaskowa ASTM B209
| słowo kluczowe: | aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych, okrągła płyta aluminiowa, 1060 aluminiowa tarcza okrągła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |

