Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6000 series aluminum sheet roll ] mecz 187 produkty.
Yongsheng 1XXX 1050 0,5 mm H24 Taśma aluminiowa rolka
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 0,3 mm 0,6 mm 1,2 mm Grubość Aluminiowa cewka Roll Stock
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Grubość 6,0 mm anodyzowane blachy aluminiowe powlekane kolorem Powłoka PVDF
| Nazwa produktu: | malowana aluminiowa cewka / arkusz |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
H14 Temper Aluminium Strips Roll Coil 100-6000mm Długość 10-1600mm Szerokość
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane, wytłaczane itp |
|---|---|
| ID: | 508mm lub 610mm |
| Normy: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |
3003H i 8011 H14 Aluminiowa cewka z blachy aluminiowej Rolka aluminiowa
| słowo kluczowe: | 3003H cewka aluminiowa ,8011 H14 aluminiowa cewka,3003 h14 aluminiowa rolka |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Diamentowa aluminiowa tablica czterokątna 1050 1100 3003 5052 Tablica aluminiowa w rzeźbie
| ALLOY: | Arkusze aluminiowe z serii 1000, serii 3000, serii 5000, serii 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, na zamówienie |
1050 3003 8011 2,0 mm 4,0 mm Aluminiowa cewka w rolce Aluminiowa cewka dachowa
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 8011, Cewka aluminiowa 3003, Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 3003 5052 Aluminiowa rolka cewki ze stopu
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 cewka aluminiowa, cewka aluminiowa 3003, cewka aluminiowa 5052; |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 3003 3004 5052 PE Pvdf Wstępnie pomalowana taśma z blachy aluminiowej powlekanej kolorem
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem (kolorowa cewka aluminiowa malowana aluminiowa cewka) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Niestandardowe anodowane czarne aluminiowe blachy aluminiowe 4x8 Anodowane aluminiowe płyty i rolki
| słowo kluczowe: | anodowana blacha aluminiowa, czarna anodowana blacha aluminiowa, niestandardowa blacha aluminiowa an |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

