Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ flat aluminum plate ] mecz 121 produkty.
Wysokiej jakości blacha aluminiowa 7075 ze stopu lotniczego 2 mm 4 mm 8 mm
| Słowo kluczowe: | 7075 blacha aluminiowa ,7075 blacha aluminiowa 2mm 4mm 8mm, blacha aluminiowa 7075 t6 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa powlekana kolorem o wysokiej precyzji Cewka ze stopu aluminium PE PVDF
| Słowo kluczowe: | Powlekane cewki aluminiowe, cewka aluminiowa powlekana kolorem PE, cewki powlekane farbą aluminiową |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
Folia aluminiowa do użytku domowego 40 mikronów 12 mikronów Aluminiowa rolka Jumbo Opakowania do żywności 8011 Folia aluminiowa w rolce
| Słowo kluczowe: | rolka folii aluminiowej do użytku domowego, opakowanie żywności z folii aluminiowej, rolka aluminiow |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Produkcja cewek aluminiowych Cewka aluminiowa 1100 1050 1060 Cewki aluminiowe ze stopu aluminium do Can
| Słowo kluczowe: | Cewki aluminiowe do puszki, cewka z blachy aluminiowej, cewka ze stopu aluminium |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Biała, niebieska, zielona, powlekana aluminiowa cewka Pvdf Cewki powlekane farbą
| Słowo kluczowe: | Cewki aluminiowe powlekane na biało, niebieska cewka aluminiowa, cewki powlekane farbą aluminiową Pv |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
8011 O 55mic 70mic Grubość folia aluminiowa do elastycznych przewodów
| Stopy: | 8011 O |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Gęstość: | 0,0045-0,2 mm itp |
0.012-0.1mm 3003 H13 Folia aluminiowa do folii z pąków
| Stopy: | 3003 itp |
|---|---|
| Hartować: | H18, H19 itp |
| Gęstość: | 0,012-0,1 mm |
1xxx 3xxx 5xxx Malowana aluminiowa cewka 1,0 mm powlekana kolorem aluminiowa rolka cewki do liter kanałowych
| słowo kluczowe: | kolorowa cewka aluminiowa, kolorowa cewka aluminiowa, kolorowa cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
0,7 mm aluminiowa cewka rynnowa 1050 1060 1070 1100 3003 aluminiowa cewka spustowa
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa cewka, cewka aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 0,7 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 350 mm AA1100 Powierzchnia pokryta blachą aluminiową
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

