Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ flat aluminum plate ] mecz 121 produkty.
Aluminiowa cewka aluminiowa blacha dachowa w zwojach Aluminiowa cewka rolkowa
| Słowo kluczowe: | cewka aluminiowa blacha dachowa aluminiowa, blacha aluminiowa w zwojach, cewka aluminiowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa z blachy aluminiowej stiukowa Grubość cewki aluminiowej
| Słowo kluczowe: | cewka rynnowa aluminium, grubość cewki aluminiowej, cewka z blachy aluminiowej stiukowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1xxx 3xxx 5xxx 0,3-0,7 mm Grubość Aluminiowa cewka wykończeniowa Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | 1xxx 3xxx 5xxx cewka aluminiowa, cewka aluminiowa, rolka aluminiowa o grubości 0,7 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 2mm 1100 3003 Powlekana kolorem cewka aluminiowa do listu kanałowego
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1050 2 mm (cewka aluminiowa na literę kanałową) cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 Aluminiowa cewka przemysłowa czysta 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Finish Mill
| Stop/gatunek: | Seria 1000 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
3000 seria wysokiej jakości krążek aluminiowy do naczyń kuchennych H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Aluminiowy taśma / taśma 1050 3105 0,2-4 mm grubości Aluminiowy taśma dla materiału baterii
| Numer modelu: | 1050 3105 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 7-1000 mm |
Anodowana okładzina aluminiowa płyta
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
Polerowane lustro wykończenie anodowane arkusz aluminiowy do słonecznego parabolicznego odbiornika
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kształt: | Arkusz, cewka, okrąg |
| Szerokość: | 10-1500 mm |
1050 1060 1070 Blacha aluminiowa 0,5 mm 2 mm Cena płyty
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminiowy 1050,1100 arkusz aluminiowy,1100 cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

