Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ flat aluminum plate ] mecz 121 produkty.
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Blacha aluminiowa na statek
| Słowo kluczowe: | blachy aluminiowe, rolka z blachy aluminiowej, blachy aluminiowe 5052, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stopień: | Seria 5000 |
Precyzyjna rolka z blachy aluminiowej 2,0 mm 3,0 mm Płyta aluminiowa 80 mm x 200 mm Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Precyzyjna blacha aluminiowa, blacha aluminiowa 2,0 mm, blacha aluminiowa 3,0 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
1000 serii 4,0 mm H22 1060 Cienkie paski metalowe Płyty aluminiowe
| nazwisko: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Stopy: | Seria 1000-8000 |
1100 3105 5052 Aluminiowa płyta diamentowa 4x8 8/1 Arkusz 2200 mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 1100,3105 blacha aluminiowa,5052 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,1 mm 350 mm Arkusze ze stopu aluminium Płyta 1060 3003 5052 6061 8011 2200 mm
| nazwa: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
SGS Odporny na zimno aluminiowy arkusz odblaskowy o grubości 4,0 mm
| Nazwa produktu: | Lustrzana blacha aluminiowa / cewka |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wysokiej jakości arkusz aluminiowy 1050/1060/1100 Wysokotemperaturowa ochrona cieplna 6063 Arkusz aluminiowy
| Nazwa produktu: | Aluminiowa płyta |
|---|---|
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Próbka: | Wolne |
1060 0,55 mm grubość Aluminiowy okrąg O H wytrzymały dysk aluminiowy do kuchni
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,13 mm–6,5 mm |
Aluminiowe naczynia kuchenne Wykorzystanie 1050 1060 3003 Płytka dyskowa Aluminiowy dysk spirtowy Koło
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,13 mm–6,5 mm |
Młyn wykończony 3003 3105 3005 Blacha aluminiowa ze stopu aluminium 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm Gruba blacha aluminiowa 4x8 Cena
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa płaska (blacha aluminiowa o grubości 3 mm, blacha aluminiowa 1 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | 3003 3004 3005 3105 |

