Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ flat aluminum plate ] mecz 121 produkty.
ASTM 6063 T6 Arkusz aluminiowy Arkusz aluminiowy klasy morskiej do użytku na statkach
| Zestaw: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | T4, T6, T651 itp |
| Gęstość: | 0,15-6,0 mm |
Płyta aluminiowa wysokiej jakości serii 1000 i 3000, odpowiednia do sprzętu AGD, możliwość dostosowania
| Stopy: | 1000,3000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-3000 mm itp |
0,1 mm Anodowana blacha aluminiowa 5 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm T351
| Nazwa: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Niestandardowe 1060 1050 1100 h14 h24 Arkusz ze stopu aluminium 2mm 3mm 12mm Rolka blachy aluminiowej do znaków drogowych
| Słowo kluczowe: | Płyty aluminiowe, tabliczki aluminiowe, rolki aluminiowe, 1060 tabliczek aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
3 komorę prostokąta aluminium folia Płytka pojemnik żywności z płaskimi pokrywami jednorazowe
| Surowiec: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14 |
| Gęstość: | 0,06 mm |
6061 6063 7075 T6 Blacha aluminiowa / 6061 6063 7075 T6 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 6061 blacha aluminiowa ,6063 blacha aluminiowa 7075 T6 blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wykończenie płyty aluminiowej 5083 7075 Stop blachy aluminiowej do sufitu okładzinowego
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5083 (płyta aluminiowa 7075, aluminiowe listwy sufitowe i płaska listwa aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-350 mm |
Blacha aluminiowa o wysokiej wytrzymałości 6061 Blacha aluminiowa H32 Arkusz 350 mm do pakowania
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Słowo kluczowe: | Arkusz aluminiowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal aluminiowy |
| Hartować: | O-H112 |
Anodowane blachy aluminiowe Arkusze 5052-H38 5005 H34 5754 Blacha aluminiowa do znaków
| Słowo kluczowe: | cewka z blachy aluminiowej, cena blachy aluminiowej 4x8, blachy aluminiowe na znaki, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

