Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ disposable aluminum foil pans ] mecz 74 produkty.
200 ml 260 ml Jednorazowa folia do pieczenia jajecznic
| Surowce: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14 |
| Gęstość: | 00,06 mm, 0,08 mm, na zamówienie |
8.6 x 6.6 cali Wykorzystalne do jednostronnej wywiezienia pojemnik z folii aluminiowej
| Nazwa: | Prostokątny pojemnik z folii aluminiowej |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Długość: | 8,66 cala |
Połowa płytki na ciastko Aluminiowe tacki 1 2 płytki na ciasto Jednorazowa piecnica
| Nazwa produktu: | Forma do ciasta na pół blachy |
|---|---|
| Wielkość: | 324x263x40 mm |
| Waga: | 27g |
Jednorazowe opakowania do pieczenia z folii cynowej
| Nazwa produktu: | Forma do tarty jajecznej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
| Wielkość: | Dostosowanie |
Płytki z folii cynowej, miska, pojemnik z folii aluminiowej, z plastikową pokrywą
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Kształt: | kwadrat, prostokąt |
| Pojemność: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Piekarnia do pieczenia w piecu Nieprzylegające jednorazowe prostokątne aluminiowe naczynia do piwa
| Nazwa: | Piekarnia do pieczenia w piecu Nieprzylegające jednorazowe prostokątne aluminiowe naczynia do piwa |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa 3003 |
| Kształt: | prostokąt |
500 ml 900 ml 1000 ml folia tacka jednorazowa żywność folia aluminiowa pojemnik folia miska z pokrywą
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Aluminiowy grill grillowy jednorazowe patelnie grillowe metalowe siatki stojak aluminiowy
| nazwisko: | Grill jednorazowy na świeżym powietrzu |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa + węgiel drzewny |
| Paliwo: | Węgiel drzewny |
50 gauge BBQ Aluminium Foil Roasting Pan Roaster Tin Foil Tray
| Nazwa: | Prostokątna blacha do pieczenia |
|---|---|
| Waga: | 11,0 funtów |
| Szerokość: | 14 cali |
Jednorazowe pojemniki z folii aluminiowej 800 ml Jednorazowe arkusze do pieczenia
| Stopy: | 3003, 3004, 8011 itd |
|---|---|
| Wielkość: | 211x145x42mm |
| Pojemność: | 800ml |

