Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ disposable aluminum foil pans ] mecz 74 produkty.
Wyroby z aluminium do picniców
| Materiał: | Folia aluminiowa 3003, 3004, 8011 itp. |
|---|---|
| Wielkość: | 8,25X5,11X3,07 cala |
| Pojemność: | 1000ML |
Gorący i zimny prostokątny lasagna z aluminium lasagna jednorazowa folia aluminiowa
| Materiał: | 99% czystej folii aluminiowej przeznaczonej do kontaktu z żywnością |
|---|---|
| Stopy: | 3003 3004 8011 |
| Wypełnij górę: | 429 x 319 mm |
8 " x 8 " kwadratowa 1350 ml aluminiowa miska z pokrywkami
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| Wykorzystanie: | grill |
| Wielkość: | 204x204x51mm |
Wykorzystuje się tylko w jednym przypadku.
| ALLOY: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O, H14 |
| Kształt: | Okrągłe/wielostopniowe/prostokątne/owalne/specjalne |
Wielokrotnie używalna, przyjazna dla środowiska, folia aluminiowa 20-200 μm grubość 2,25 lb
| Materiał: | Stop aluminium 8011 H22, gatunek spożywczy |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemnik z folii aluminiowej / miska z folii aluminiowej / taca z folii aluminiowej |
| Folia aluminiowa: | 99,7% czystego aluminium |
Płyty foliowe z aluminium 21x13 Płyty parowe w pełnym rozmiarze Płyty foliowe z aluminium
| nazwisko: | Pojemniki foliowe prostokątne |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 3004 |
Pojemnik do pieczenia z folii aluminiowej o pojemności 1000 ml
| Wielkość: | Dostępne różne rozmiary |
|---|---|
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał: | Folia aluminiowa |
prostokątne jednorazowe pudełko do pakowania z folii aluminiowej do patelni pizzy stolik parowy z pokrywą
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
| Kształt: | prostokąt |
Wykorzystywany jednorazowy okrągły garnek z folii aluminiowej
| nazwisko: | Okrągły garnek z folii aluminiowej |
|---|---|
| Pojemność: | 260-9700ml |
| Gęstość: | 0,042 mm-0,183 mm |

