Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ disposable aluminum foil pans ] mecz 74 produkty.
37Folia aluminiowa 14 mikronów Folia cynowa do jednorazowego użytku w kuchni
| Surowce: | Folia aluminiowa 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Gęstość: | 0,009-0,028 mm |
10 cali okrągłe folie z jednorazowej aluminiowej 2L duży okrągły folia tacy
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa: | 10-calowa tablica z folii aluminiowej |
| Pojemność: | 2000ml |
20x13 " Duża miska jednorazowa do jedzenia głęboki pojemnik z aluminium
| Nazwa: | Patelnia do gotowania na parze z folii aluminiowej na imprezę |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Pojemność: | 850ml |
Srebro folia spożywcza miska z pokrywkami okrągłe aluminium folia pojemniki
| Rodzaj: | Jednorazowe pudełko na lunch |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 8011 |
| Kolor: | Srebro |
314x204mm Aluminium Roaster Pan Jednorazowe prostokątne tacki foliowe
| Nazwa produktu: | Jednorazowe prostokątne tace do pieczenia z folii |
|---|---|
| Materiał: | 99% czystej folii aluminiowej |
| Stopy: | 3004 8011 |
Owalna folia aluminiowa z indykiem, tacka, duża folia, grillowanie, pakowanie
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Kształt: | Owalny |
| Kolor: | srebra |
Domyślne kubki z folii aluminiowej Mini Panna do pieczenia
| ALLOY: | 3003, 8011 |
|---|---|
| Wielkość: | Dostępne różne rozmiary |
| OEM: | Dostępne |
Pudełko pojemnikowe Pudełko pojemnikowe Aluminiowe pokrycie prostokątne Pojemnik z folii aluminiowej
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Rodzaj: | Prostokąt, okrągły, kwadratowy itp. |
3. talerz foliowy z pokrywą do domowych opakowań z folii aluminiowej
| Kształt: | Prostokątny |
|---|---|
| OEM: | Dostępne |
| Materiał: | Folia aluminiowa |
20 stóp podłużne aluminium folia spożywcza pojemnik jednorazowe tacy z folii z pokrywą folii
| Nazwa produktu: | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 185x135x50 mm |

