Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ disposable aluminum foil pans ] mecz 74 produkty.
Odkładek z jednorazowej użycia z folii aluminiowej z składanym pokrywką idealny do wycieczek do restauracji, imprez gastronomicznych i przygotowania posiłków.
| nazwisko: | RE195D |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 3004, 8011 itp |
| Objętość: | 900ml |
57.4 Fl Oz Aluminiowe zbiorniki na zbiorniki jednorazowe
| nazwisko: | W pojemnikach z folii prostokątnej |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 3004 |
Niewielkie szklane szklane szklane szklane
| nazwisko: | Małe foremki na folię |
|---|---|
| Materiał: | 3003 8011 Folia aluminiowa |
| Pojemność: | 260 ml 450 ml 600 ml 700 ml 750 ml itd. |
990/1400/2270ml Panna grillowa na ryby z indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego indyjskiego
| Materiał: | 3003 3004 8011 folia aluminiowa |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe owalne kształt aluminiowy talerz folii |
| Średnica: | 255 mm/345 mm/430 mm/545 mm |
6 cali okrągły mini placek 12 uncji folia aluminiowa
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Kształt: | Okrągłe |
9x13 folia 30 opakowań ciężkie pół wielkości jednorazowe folia puszki
| nazwisko: | Patelnia foliowa 9x13 |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 9"x13" |
Pudełko foliowe jednorazowe Catering Folio aluminiowe naczynie do podawania do imprez
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Kolor: | srebra |
1700 ml pojemnik jednorazowy z aluminiowej folii
| nazwisko: | Aluminiowa jednorazowa patelnia z folii spożywczej |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 |
Okrągłe patelnie foliowe z pokrywkami zamrażarka i piec bezpieczne pieczenie gotowanie pieczenie jeden - czas
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| zwyczaje: | Pakowanie żywności |
| Kolor: | srebra |
Pojemnik z folii aluminiowej o pojemności 750 ml
| Nazwa: | 2-komorowe pojemniki na żywność na wynos |
|---|---|
| Materiał: | 3003 3004 8011 |
| Rodzaj: | Płytka |

