Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil pans with lids ] mecz 60 produkty.
3003 3004 3105 Folia aluminiowa Jumbo Roll 38 mikronów 300 mm Folia aluminiowa 12x1000
| Słowo kluczowe: | Rolka folii aluminiowej Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Papierowa folia aluminiowa Cena za kg 1235 5052 Folia aluminiowa do pojemników na żywność
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa, folia papierowa, folia aluminiowa, folia aluminiowa 1235 |
|---|---|
| Pozycja: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1/3 Rozmiar folii parnej Pudełka do stołu - 100/Przepadek F2619 Węzły z folii aluminiowej
| Product Name: | 1/3 Size Foil Steam Table Pan Lid |
|---|---|
| Top Out: | 320x165mm |
| Bottom: | 250x103mm |
Pudełko pojemnikowe Pudełko pojemnikowe Aluminiowe pokrycie prostokątne Pojemnik z folii aluminiowej
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Rodzaj: | Prostokąt, okrągły, kwadratowy itp. |
Okrągłe patelnie do picy z folii aluminiowej / tacki z plastikową / foliową / papierową pokrywką
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Zamówienie niestandardowe: | Zaakceptować |
| Wykorzystanie: | Do użytku domowego, zabierz ze sobą |
20 stóp podłużne aluminium folia spożywcza pojemnik jednorazowe tacy z folii z pokrywą folii
| Nazwa produktu: | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 185x135x50 mm |
16oz Smoothwall Czarny i złoty Mini Oblong Foil Take-Out Pan Z Kupolą
| Nazwa: | 16oz Smoothwall Czarny i złoty Mini Oblong Foil Take-Out Pan Z Kupolą |
|---|---|
| Długość: | 6 1/4 cala |
| Szerokość: | 4 3/8 cala |
Płytki z folii cynowej, miska, pojemnik z folii aluminiowej, z plastikową pokrywą
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Kształt: | kwadrat, prostokąt |
| Pojemność: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Pudełko foliowe jednorazowe Catering Folio aluminiowe naczynie do podawania do imprez
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Kolor: | srebra |
20x13 " Duża miska jednorazowa do jedzenia głęboki pojemnik z aluminium
| Nazwa: | Patelnia do gotowania na parze z folii aluminiowej na imprezę |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Pojemność: | 850ml |

