Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil pans with lids ] mecz 60 produkty.
Wielokrotnie używalna, przyjazna dla środowiska, folia aluminiowa 20-200 μm grubość 2,25 lb
| Materiał: | Stop aluminium 8011 H22, gatunek spożywczy |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemnik z folii aluminiowej / miska z folii aluminiowej / taca z folii aluminiowej |
| Folia aluminiowa: | 99,7% czystego aluminium |
Głęboki ciężki i wygodny jednorazowy pół wielkości stolik parowy
| Materiał: | 99% czystej folii aluminiowej |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 itd |
| Rodzaj: | Prostokąt |
Małe szklane szklane 130mm*100mm*42mm 230ml Mini Pan z pokrywą
| nazwisko: | Małe foremki na folię |
|---|---|
| Klasa: | Klasa spożywcza |
| Wielkość: | 190*110*45mm |
Płyty foliowe z aluminium 21x13 Płyty parowe w pełnym rozmiarze Płyty foliowe z aluminium
| nazwisko: | Pojemniki foliowe prostokątne |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 3004 |
Srebro folia spożywcza miska z pokrywkami okrągłe aluminium folia pojemniki
| Rodzaj: | Jednorazowe pudełko na lunch |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 8011 |
| Kolor: | Srebro |
230 ml Czarno-Złota Folia Wykorzystana do jednorazowej pracy
| Nazwa produktu: | Czarne i złote patelnie foliowe o pojemności 230 ml i pojemności 8 uncji |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa |
| Kształt: | Okrągłe |
1lb folia aluminiowa mini chlebki z pokrywkami Małe szklane ciasto
| Stopy: | 3003, 3004, 8011 itd |
|---|---|
| Wielkość: | 6,1 x 3,75 x 2 cale |
| Pojemność: | 15 oz. |
Pance foliowe w kształcie serca 100 ml Pance aluminiowe w kształcie serca 2, 9 g Waga
| nazwisko: | Mini patelnie w kształcie serca |
|---|---|
| Materiał: | 8011 Folia aluminiowa |
| Pojemność: | 100 ml |
Czarno-złote szklane pojemności 580 ml pojemności do pakowania żywności
| Rodzaj: | Okrągłe |
|---|---|
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 190*26mm/7,48*1,02 cala |

