Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil pans with lids ] mecz 60 produkty.
Odkładek z jednorazowej użycia z folii aluminiowej z składanym pokrywką idealny do wycieczek do restauracji, imprez gastronomicznych i przygotowania posiłków.
| nazwisko: | RE195D |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 3004, 8011 itp |
| Objętość: | 900ml |
500 ml 900 ml 1000 ml folia tacka jednorazowa żywność folia aluminiowa pojemnik folia miska z pokrywą
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Pozycja żywnościowa 58085 Jednorazowa miska do pieczenia chleba z folii aluminiowej
| Model: | 58085 Jednorazowa forma do pieczenia chleba z folii aluminiowej |
|---|---|
| Wypełnij górę: | 200*108mm |
| Wysokość: | 52/58 mm |
190 ml Jednorazowe złoża aluminiowe naczynia kuchenne Aluminiowe jednorazowe złoża foliowe na tacę
| Nazwa produktu: | Forma do ciasta na pół blachy |
|---|---|
| Wielkość: | 4,49 x 3,7 x 1,26 cala |
| Waga: | 2,75 g |
1700 ml pojemnik jednorazowy z aluminiowej folii
| nazwisko: | Aluminiowa jednorazowa patelnia z folii spożywczej |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 |
Pojemniki foliowe z pokrywkami Foliowe naczynia do szorowania Foliowe talerze foliowe
| Nazwa produktu: | Pojemniki na wynos z folii aluminiowej z pokrywkami |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły/prostokątny/owalny/specjalny |
| typy: | Taca/Naczynia/Miska/Patelnia/Pudełka/Talerze |
9x13 folia 30 opakowań ciężkie pół wielkości jednorazowe folia puszki
| nazwisko: | Patelnia foliowa 9x13 |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 9"x13" |
Jednorazowe pudełko na obiad Wrinkle - darmowe pudełko z pokrywą aluminiową
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Gęstość: | 0,03-0,2 mm |
| Kolor: | Srebrny, złoty, dostosowany |
Wykorzystywany jednorazowy okrągły garnek z folii aluminiowej
| nazwisko: | Okrągły garnek z folii aluminiowej |
|---|---|
| Pojemność: | 260-9700ml |
| Gęstość: | 0,042 mm-0,183 mm |
Nr 6A Recyklingowa folia aluminiowa Mini Pan Pan 670ml Jednorazowa tablica folia aluminiowa pojemnik z plastikową pokrywą
| Nazwa produktu: | YSA-Re205 |
|---|---|
| Wielkość: | 205x110x55 mm |
| Gęstość: | 0,057 mm |

