Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil pans with lids ] mecz 60 produkty.
6.8 Oz prostokątny mini kubek jednorazowa folia aluminiowa ciasto szklany
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mini patelnie do chleba |
| Rozmiar górny: | 16,5 x 6,5 cm |
prostokątne jednorazowe pudełko do pakowania z folii aluminiowej do patelni pizzy stolik parowy z pokrywą
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
| Kształt: | prostokąt |
7oz gładki folia ścienna ciasto kubek jednorazowa tacka do piekarni prostokątne folia aluminiowa pojemnik
| Nazwa produktu: | Tacy z folii aluminiowej |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa 8011 |
| Kształt: | prostokąt |
Wykorzystuje się tylko w jednym przypadku.
| ALLOY: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O, H14 |
| Kształt: | Okrągłe/wielostopniowe/prostokątne/owalne/specjalne |
57.4 Fl Oz Aluminiowe zbiorniki na zbiorniki jednorazowe
| nazwisko: | W pojemnikach z folii prostokątnej |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa |
| Stopy: | 8011 3003 3004 |
Wielkie folie pieczarki gotować imprezy na zewnątrz prostokątne aluminium folia pojemnik
| Pozycja: | Duże paty do pieczenia z folii cynowej |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Pojemność: | Około 6000 ml |
280 ml 300 ml Folia aluminiowa do przewozów lotniczych, pojemnik do restauracji, oblong-oven safe
| Nazwa produktu: | Pojemnik cateringowy z folii aluminiowej o pojemności 280 ml i pojemności 300 ml |
|---|---|
| Materiał: | 99% czystej folii aluminiowej |
| Wielkość: | 135*120*34mm |
Hotelowe opakowania spożywcze pojemnik z folii aluminiowej w różnych rozmiarach
| Materiał: | 99% czystej folii aluminiowej |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 itd |
| Hartować: | O, H14 |
Folia Aluminiowa Rolka jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Aluminiowa Rolka Foliowa
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (rolki aluminiowe foliowe rolka z folii aluminiowej) |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Folia aluminiowa według rolki 38 mikronów 300 mm 3003 3004 3105 Folia aluminiowa klasy spożywczej Rolka Jumbo
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa firmy Roll, Folia aluminiowa Roll Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |

