Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
1060 3003 3005 3105 Polski okrągły dysk Aluminiowy okrąg Aluminiowy dysk do naczyń kuchennych
| Słowo kluczowe: | 3003 3005 3105 Koło aluminiowe, 1050 1060 1100 Tarcza aluminiowa, Koło aluminiowe do naczyń kuchenny |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
Domowa folia aluminiowa 6 mikronów Jumbo Roll 150m Bezwonne opakowanie
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 6 mikronów ,Importerzy folii aluminiowej ,Folia aluminiowa do pakowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Wyklejka diamentowa z wybrukowanego aluminium 1060 1100 3003 5052 5754
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminiowa blacha dachowa w Nigerii Aluminiowa cewka dachowa o grubości 0,5 Mm
| słowo kluczowe: | aluminiowa blacha dachowa, aluminiowa rolka dachowa o grubości 0,5 mm, najlepsza aluminiowa blacha d |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,5 mm 0,6 mm 0,7 mm H22 H24 Okrągłe krążki aluminiowe SGS
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Chiny Rolka blachy aluminiowej 3003 5052 6061 6063 Rolka cewki aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 3003 cewka aluminiowa (cewka aluminiowa 5052 h32, ceny cewki aluminiowej) |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Certyfikat: | ISO, ROHS |
Kolorowa taśma aluminiowa Channelume Mirror Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | Taśma aluminiowa Channelume ,Cewka aluminiowa z listwą Cewka aluminiowa do listwy kanałowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8006 8021 8079 Rolka folii aluminiowej 11 mikronów Duża rolka folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 8021 folia aluminiowa, 8006 cena rolki folii aluminiowej, folia aluminiowa 11 mikronów |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Anodowana okładzina aluminiowa płyta
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
Grubość 2 mm 5754 5083 Rolka taśmy aluminiowej T851 Odporność na zużycie
| Nazwa produktu: | Listwy aluminiowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

