Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Włókno z gorącego cewka 1100 H14 Aluminium Strip Coil Alloy Sign Trim Strip
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
1050 3003 8011 2,0 mm 4,0 mm Aluminiowa cewka w rolce Aluminiowa cewka dachowa
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 8011, Cewka aluminiowa 3003, Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H18 1050 3003 5052 4,0 mm Kolorowa blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
T351 Blacha aluminiowa w kolorze temperowanym do zadaszeń rynnowych
| Nazwa produktu: | Kolor (powłoka) aluminiowa cewka / arkusz |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Mill Finish H32 5052 Aluminiowe krążki do znaków drogowych
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa powlekana kolorem Pe Pvdf do wykonywania pokryć dachowych
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wykorzystanie naczynia kuchennego Wafer / koło / dysk 3003 3004 3105 Aluminium
| Stopy: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Średnica: | 80mm-1000mm |
Okrągła aluminiowa płyta HO
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,5 mm-6,5 mm |
Aluminiowa rolka rynny 0,13 mm-6,5 mm do listu kanałowego
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wyroby metalowe, włączając wyroby metalowe, o pojemności przekraczającej 50 cm3
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |

