Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Pokrycie dachowe Płyta aluminiowa 1060 3mm cewka aluminiowa Aluminium Cena za kg
| Nazwa produktu: | Cewka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,1 - 3,0 mm Taśma z cewki aluminiowej Anodowanie 1060 1100 3003 8011
| Grubość: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Długość: | Dostosowane |
1100 3105 5052 Aluminiowa płyta diamentowa 4x8 8/1 Arkusz 2200 mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 1100,3105 blacha aluminiowa,5052 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
A5052 H32 Blacha aluminiowa Wstępnie malowana cewka aluminiowa do korpusów jachtów kanałowych
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Płyta aluminiowa 12 mm 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 12 mm , Blacha aluminiowa 5 mm , 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy alumini |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 5052 Dostawca blachy aluminiowej Sprzedaż hurtowa 4x8
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 3105, hurtowa blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1070 Blacha aluminiowa 0,5 mm 2 mm Cena płyty
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminiowy 1050,1100 arkusz aluminiowy,1100 cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowy zwoj ze sznurkiem stopu stopu Wleśnia 1,5 mm 2,5 mm Wewnątrz 76 mm średnica
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Zastosowanie: | Budowa, dekoracja, transport itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,0 mm |
Chiny Produkcja Dobra jakość Grubość 0,1 mm do 3,0 mm Aluminiowa cewka Rolka Pasek Zaprojektowany dla Trwałości
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O ~ H112 |
Stop 1050 h24 3003 1100 Aluminium 4ft x 8ft Płytki metalowe Arkusze aluminiowe
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Szerokość: | 100-2600mm |

