Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Płyta aluminiowa 5052 H32 Płyta aluminiowa 7075 5083 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 5052 h32,płytka aluminium 7075,5083 płyta aluminium |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Folia embozowana 8011 0,009-0,2 mm Aluminium embozowane do fryzjera
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
|---|---|
| Szerokość: | 10 - 1300 mm |
| Długość: | każdy |
7075 8011 4x8 Płyta aluminiowa malowana proszkowo na ścianę elewacyjną
| słowo kluczowe: | Cena blachy aluminiowej 4x8 (cena blachy aluminiowej ,3003 płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Naval 5083 5052 Blacha aluminiowa malowana proszkowo H32 H34 do łodzi
| słowo kluczowe: | płyta aluminiowa 5083, stop aluminium 5083, blacha aluminiowa morska, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Szerokość 100 mm Temper T851 Aluminiowa płyta 1050 3105 Do pokryć dachowych
| słowo kluczowe: | stop aluminium 5083, blacha aluminiowa 1050, płyta aluminiowa a5052, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
A1060 A3003 Malowana fabrycznie aluminiowa cewka T3 Temper
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
1100 3003 Nieprzywierająca tarcza aluminiowa do polerowania 25 mm Podstawa indukcyjna
| słowo kluczowe: | tarcza aluminiowa do polerowania, okrąg aluminiowy 30 mm, okrąg aluminiowy z podstawą indukcyjną do |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
1100 3003 1050 3005 3105 Polski okrągły aluminiowy krążek do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza okrągła (okrągła aluminiowa 1100 aluminiowa płyta okrągła) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
2mm 3XXX 5XXX 8XXX Cienka aluminiowa cewka z taśmą teksturową
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 1050 6061 T6 Nieprzywierająca aluminiowa płyta okrągła do garnka do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

