Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Lustrzane wykończenie Blacha aluminiowa Rolka Lustro Polski Taśma aluminiowa Rolka
| Nazwa produktu: | Lustrzane wykończenie rolki blachy aluminiowej , Lustrzana płyta aluminiowa , Taśma aluminiowa rolka |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Niestandardowa polerowana blacha aluminiowa o wysokim współczynniku odbicia lustrzanego
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa wykończona lustrzanym wykończeniem ,Niestandardowa polerowana blacha aluminiowa ,W |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5,0 mm wytłaczana blacha aluminiowa 5052 Seria 3000 Aluminiowe blachy diamentowe
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta bieżnika 5 barów, aluminiowa płyta kontrolna 2 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H112 Aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 4x8 Aluminiowa płytka diamentowa
| Słowo kluczowe: | 3mm aluminiowa płyta kontrolna, aluminiowa płyta kontrolna 6mm, 0.25 aluminiowa płyta diamentowa 4x8 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3mm tłoczona blacha aluminiowa 8x4 aluminiowa blacha w kratkę
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Okrągłe koło z blachy aluminiowej 6,5 mm do garnka 1050 1060 1100 H14
| Grubość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie, polerowanie, galwanizacja itp. |
3xxx 3003 Kolorowe przedmalowane zgięte dachy stopowe powlekane aluminiowe cewki do rynsztoków
| Nazwa: | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Klasa: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 itd. |
| Gęstość: | 00,2-6,5 mm |
SGS 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Series Aluminium Diamond Plate Sheets Wytłaczana blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | Aluminium tłoczone diamentem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 2 mm 6061 T6 Blacha aluminiowa o szerokości 100 mm
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 6061 t6 o grubości 2 mm, blacha aluminiowa 4 mm, blacha aluminiowa 6061t6, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cięcie stopu blachy aluminiowej 3003 3105 3005 Grubość 10 mm 1,5 mm Płyta aluminiowa na dach
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa ,Blacha aluminiowa o grubości 1,5 mm ,Płyta aluminiowa na dach |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | 3003 3004 3005 3105 |

