Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Lustro 1100 3003 Aluminiowy pasek Metalowy pasek Szczotkowany Polerowany
| Stopy: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H24, H26 itd |
| Gęstość: | 0,2-2,0 mm |
Wysokiej jakości płyta aluminiowa w romby z serii 5000, blacha aluminiowa w romby tłoczona
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
00,7 mm 0,5 mm 1050 H14 H24 Aluminiowa cewka do izolacji termicznej Aluminiowa skóra
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,5-200 mm |
5052 Kolorowa cewka aluminiowa Wspaniały wygląd 032 Cewka aluminiowa Cewka aluminiowa malowana
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Szerokość: | 20-2400 mm |
Dostosowana blacha aluminiowa 1050 1060 1100, walcowana na gorąco, materiał DC, idealna do kuchenek i zastosowań przemysłowych
| Aplikacje: | Naczynia kuchenne, naczynia, sygnały drogowe itp |
|---|---|
| Stop: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
| Technika: | CC/DC |
3003 6061 Aluminiowa blacha ryflowana, aluminiowa blacha w romby, blacha antypoślizgowa z wytłoczonym wzorem w 5 prążków
| Stopień: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Stop: | 1000/3000/5000/6000/itp |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,2 mm - 8 mm lub dostosowane |
Folia odblaskowa słoneczna 1060 5 mm H112 Aluminiowa blacha lustrzana
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,1 mm-5 mm |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Seria Aluminiowa Płytka kontrolna Płytka bieżnika Aluminiowa Płytka diamentowa Aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Seria 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Aluminiowa płyta bieżnika, aluminiowa płytka kontrolna, aluminiowa płyta d |
|---|---|
| Marka: | Henan Yongsheng |
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
3105 3003 H14 Blacha aluminiowa 1,2 mm 4 mm 7 mm 16 mm Gruba blacha aluminiowa do znaków drogowych
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105 (blacha aluminiowa do znaków drogowych) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

