Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Fabryka w Chinach 8011 Folia aluminiowa Rolka Cena Folia spożywcza
| Słowo kluczowe: | Rolka z folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa spożywcza, cena aluminium 8011 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Surowiec Aluminiowy Koło 1100 Do Nieprzyczepionej Patelny
| Stopy: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |
8079 8006 Papier Folia aluminiowa Jumbo Opakowania do żywności 11 mikronów 35 mikronów Folia aluminiowa Jumbo Roll
| Słowo kluczowe: | Papier folia aluminiowa, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 Jumbo Roll Food Packagi |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Średnica 80 do 1500 mm Aluminium Circle Mill Finish Customized Aluminium Circle Disc Do zastosowań przemysłowych i produkcji
| Aplikacja: | Naczynia kuchenne, części samochodowe, elektronika, opakowania |
|---|---|
| Port załadunku: | Port Qingdao, Port Tianjin, Port Shanghai. |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 95-135MPA |
1050 1060 1100 3003 5052 Aluminiowa rolka cewki ze stopu
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 cewka aluminiowa, cewka aluminiowa 3003, cewka aluminiowa 5052; |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 1100 H24 Aluminiowa rolka cewki 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Seria dla motoryzacji
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000—8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 Cewka aluminiowa ,3003 3105 Cewka aluminiowa ,5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Wstępnie malowana taśma z blachy aluminiowej powlekanej kolorem do pokryć dachowych
| słowo kluczowe: | Cewka z blachy aluminiowej do pokryć dachowych,Taśma cewki z blachy aluminiowej malowanej w kolorze |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiowa płyta do naczyń kuchennych i lamp
| Słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 3003 Płyta aluminiowa, płyta aluminiowa do naczyń kuchennych i lampek, blacha alumini |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1060 1050 1100 Pvc Malowana powłoka Kolor Blacha aluminiowa Powlekana kolorem cewka do rynny
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa powlekana pcv, rynna cewki powlekana aluminium, cewka powlekana kolorem aluminiowy |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

