Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Folia aluminiowa Folia aluminiowa Pojemnik Folia Jumbo Folia aluminiowa Cena rolki
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa do pojemników,folia aluminiowa na zamówienie,folia aluminiowa w rolce cena |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
3004 Bateria aluminiowa rolka 45 cm 3004 Folia aluminiowa w rolkach
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa baterii, folia aluminiowa 3004, folia aluminiowa w rolkach, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminium Foil Food Grade Kitchen Foil Paper
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H18, H24, H22 itd |
| Grubość: | 12 mikronów |
Arkusze folii aluminiowej do żywności z folii aluminiowej Rolka z folii aluminiowej Folia aluminiowa do pakowania żywności
| Słowo kluczowe: | rolka z folii aluminiowej, folia aluminiowa, folia aluminiowa do pakowania żywności, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Rolki z folii aluminiowej 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1xxx seria 3 - 2600 mm szerokość aluminiowa cewka do litery kanałowej
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
1000 3000 5000 serii Stucco 0,3-0,8 mm Orange Peel Aluminium Embossed Sheet Plate
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
5052 H36 Aluminiowa płyta w kratkę 2 mm Gruba aluminiowa płyta w kratkę 3 mm
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa tablica czekoladowa 3 mm, aluminium grubość tablicy czekoladowej, 5052 H36 Aluminiowa tab |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
Fabryka w Chinach 8011 Folia aluminiowa Rolka Cena Folia spożywcza
| Słowo kluczowe: | Rolka z folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa spożywcza, cena aluminium 8011 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Surowiec Aluminiowy Koło 1100 Do Nieprzyczepionej Patelny
| Stopy: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |

