Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Aluminiowy okrągły dysk 1050 1060 1100 H14 Aluminiowy okrągły arkusz do garnka
| nazwisko: | Aluminiowe koło/tarcza |
|---|---|
| ALLOY: | 1050 1060 3003 3005 |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
1060 1070 H12 Lustrzane aluminiowe oświetlenie odblaskowe zwoje blachy aluminiowej z folią
| Nazwa produktu: | 1060 1070 H12 Lustrzane aluminiowe oświetlenie odblaskowe zwoje blachy aluminiowej z folią |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Dostosowane krążki aluminiowe oferujące doskonałą odporność na korozję i lekką konstrukcję do produkcji naczyń kuchennych
| Stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 3A21, 5005, 5052, 5754, 5083, 6061 itd. |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 1070 PE PVDF Powłoka Diamentowa pomarańczowa skórka Stucco Tłoczona aluminiowa cewka
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15 mm-5,0 mm |
1050HO A3003 Okrągły aluminiowy dysk Okrągły dysk Aluminiowa blacha Pan Aluminiowy dysk do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | 1050HO aluminiowe koło aluminiowe, blacha aluminiowa, dysk aluminiowy do naczyń kuchennych |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Niestandardowa aluminiowa tarcza aluminiowa 25 mm 30 mm do patelni z nieprzywierającymi urządzeniami do gotowania ryżu
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza 25 mm, aluminiowa płyta do gotowania ryżu, aluminiowe kółko na patelnię nieprzywie |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Papier z folii aluminiowej klasy spożywczej 1100 1235 Szerokość folii aluminiowej do pojemników 1500 mm
| słowo kluczowe: | folia aluminiowa Papier z folii aluminiowej , rolki z folii aluminiowej jumbo |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 Sublimacja Aluminiowa okrągła płyta krążkowa Aluminiowe koła do garnka do naczyń kuchennych
| słowo kluczowe: | aluminiowa płyta sublimacyjna, okrąg aluminiowy 1100 (okrąg aluminiowy 3003) |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Wysokiego ciśnienia Cienkie paski aluminiowe 1050 O 0,3x40 mm 0,5x40 mm 0,9x55 mm 0,9x90 mm
| Stopy: | 1050 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Taśma aluminiowa cienka wysokociśnieniowa o twardości 1050 O |
| Hartować: | O-H112 itp |
Aluminiowa płyta okrągła 1050 1060 1100 250 mm 350 mm 780 mm H14 Urządzenia kuchenne
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp |
| Średnica: | 90 mm-1020 mm (wymagania klientów) |

