Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Cewka aluminiowa 3mm 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Cewka aluminiowa
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa o grubości 2 mm do naczyń kuchennych z grzejnikiem ledowym
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
T851 40mm 3004 Taśma aluminiowa do profili aluminiowych do schodów
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 0,5-6 mm Płyta aluminiowa 1050 1060 3003 5052 5754 5083 A6061 T6 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | 6061 blacha aluminiowa (płyta aluminiowa 5052 5083 6061, grubość 2 mm 6061 t6 płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H14 Naczynia Aluminiowa płyta 1070 Aluminiowa blacha odblaskowa ASTM B209
| słowo kluczowe: | aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych, okrągła płyta aluminiowa, 1060 aluminiowa tarcza okrągła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
1060 1100 1050 h14 h16 h18 PE PVDF Malowana kolorowo aluminiowa aluminiowa rolka cewki do rynny
| słowo kluczowe: | Malowana cewka aluminiowa ,Cewka aluminiowa powlekana kolorem ,Cewka aluminiowa do konstrukcji |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Aluminiowy okrągły dysk 1050 1060 1100 H14 Aluminiowy okrągły arkusz do garnka
| nazwisko: | Aluminiowe koło/tarcza |
|---|---|
| ALLOY: | 1050 1060 3003 3005 |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
Dostosowane krążki aluminiowe oferujące doskonałą odporność na korozję i lekką konstrukcję do produkcji naczyń kuchennych
| Stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 3A21, 5005, 5052, 5754, 5083, 6061 itd. |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Dc Cc 3003 H14 1060 Stucco Tłoczona aluminiowa cewka Aluminiowa blacha kontrolna
| Nazwa produktu: | Tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1070 PE PVDF Powłoka Diamentowa pomarańczowa skórka Stucco Tłoczona aluminiowa cewka
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15 mm-5,0 mm |

