Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Blacha aluminiowa 5mm 12mm Blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 3003 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003, płyta aluminiowa 12 mm, blacha aluminiowa 5 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodowane aluminiowe okrągłe koło do przyborów kuchennych Led Shell
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Blacha aluminiowa 4x8 Blacha aluminiowa 2 mm Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 2 mm, blacha aluminiowa 4x8, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa blacha dachowa Ocynkowana blacha aluminiowa Aluminiowa blacha dachowa w zwojach
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa, blacha aluminiowa w zwojach, blacha aluminiowa ocynkowana, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
6061 Blacha aluminiowa 6 mm 5 mm Blacha aluminiowa 4 mm Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 6061 Blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 4 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5083 H116 H321 Budowa statków Łódź Blacha ze stopu aluminium Płyta aluminiowa klasy morskiej
| Słowo kluczowe: | 5083 h116 Arkusz ze stopu aluminium,Płytka ze stopu aluminium marynarki,5083 h321 Arkusz ze stopu al |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Aluminium Diamond Tread Plate aluminiowa płyta bieżnika 4x8 blacha aluminiowa w kratkę
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta bieżnika 4x8, aluminiowa diamentowa płyta bieżnika, aluminiowa blacha kontrolna |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Producent 5754 Aluminiowe rolki zwojów Fabryczna cena sprzedaży
| Słowo kluczowe: | 5754 aluminiowe rolki cewki, 5754 aluminiowe rolki cewki cena, 5754 producent cewki aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Tolerancje: | Jako wymaganie klienta |
Wysokiej jakości blacha aluminiowa 1050 do płyty z materiałem budowlanym
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, blacha aluminiowa do materiałów budowlanych |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Grubość: | 0,2 mm-350 mm |
Cena fabryczna 1050 Blacha aluminiowa O-H112 Producent blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, fabryka blach aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |

