Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
T351 Pan Colored Coat Aluminiowa tarcza H18 Wykończenie młyna do kuchenki
| słowo kluczowe: | tarcza aluminiowa do polerowania, okrąg aluminiowy 30 mm, okrąg aluminiowy z podstawą indukcyjną do |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
1060 0,55 mm grubość Aluminiowy okrąg O H wytrzymały dysk aluminiowy do kuchni
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,13 mm–6,5 mm |
Produkcja cewek aluminiowych Cewka aluminiowa 1100 1050 1060 Cewki aluminiowe ze stopu aluminium do Can
| Słowo kluczowe: | Cewki aluminiowe do puszki, cewka z blachy aluminiowej, cewka ze stopu aluminium |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Aluminium Led 3D Sign Trim Color 1060 1070 Channel Letter For Coil
| Zestaw: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 3-2600 mm |
cena cewki aluminiowej Aluminiowa cewka kanałowa Cewka aluminiowa do rynny
| Słowo kluczowe: | cewka aluminiowa do rynny, aluminiowa cewka z literą kanałową, cena cewki aluminiowej, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3105 Fabryka cewek aluminiowych Hurtowa cena cewki H14 H24
| Słowo kluczowe: | Cena cewki aluminiowej 3105, cena hurtowa cewki aluminiowej 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Polerowana aluminiowa blacha lustrzana Odblaskowa aluminiowa blacha odblaskowa
| Nazwa produktu: | Listy lustrzane,listy lustrzane,listy lustrzane,listy odblaskowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa ryflowana seria 3000, tłoczona blacha aluminiowa w romby 5754 5052 5083, aluminiowa blacha antypoślizgowa
| Nazwa produktu: | 1060 Aluminiowa płyta bieżnika, H34 Aluminiowa płyta bieżnika, 5754 5052 5083 H34 Aluminiowa płyta b |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Hurtowa rolka z folii aluminiowej 8-50 Mic 1050 do wykańczania tacek
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do tacy aluminiowej, folia aluminiowa 8 mikronów, folia aluminiowa 1050 |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Sprzedaż hurtowa 8 - 50 Mic Folia aluminiowa 8011 Rolka folii aluminiowej na tacę
| Słowo kluczowe: | 8011 Rolka folii aluminiowej, folia aluminiowa do tacy aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |

