Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
1060 3003 5052 6061 cienka aluminiowa taśma zwojowa do prasowania w budynkach przemysłowych
| stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1mm 2mm 1000series Cienka aluminiowa taśma zwojowa do prasowania w budynkach przemysłowych
| stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Biała cewka aluminiowa 3003 3004 3105 5005 AL
| Klasa: | 1050 1060 1100 3003 3004 3005 5052 5083 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,1-8,0 mm |
Taśma ze stopu aluminium 5052 5182 8011 O H12 H14 H16 H18 H19 Do pokrywek na napoje
| Stopy: | Seria 5000, seria 8000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,2 mm-5,0 mm |
Wykorzystanie kolorów aluminiowych.
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Gęstość: | 0,4 mm, 0,5 mm, 0,6 mm, 0,8 mm |
| Szerokość: | 4cm, 5cm, 6cm, 7cm, 8cm, 9cm, 11cm |
Wykończenie płyty aluminiowej 5083 7075 Stop blachy aluminiowej do sufitu okładzinowego
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5083 (płyta aluminiowa 7075, aluminiowe listwy sufitowe i płaska listwa aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-350 mm |
Aluminium Led 3D Sign Trim Color 1060 1070 Channel Letter For Coil
| Zestaw: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 3-2600 mm |
1060 3003 1,5/2,0/3,0mm*1200mm Węzeł izolacyjny z aluminium
| Stop aluminium: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
0.5mm 1mm 3mm 15mm 20mm 25mm 1050 1060 1100 Cienka płaska aluminiowa cewka taśmowa do transformatorów / akumulatorów
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa, płaska taśma aluminiowa, 1050 1060 1100 taśma aluminiowa |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
0,1 - 3,0 mm Taśma z cewki aluminiowej Anodowanie 1060 1100 3003 8011
| Grubość: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Długość: | Dostosowane |

