Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Wstępnie malowana taśma z blachy aluminiowej powlekanej kolorem do pokryć dachowych
| słowo kluczowe: | Cewka z blachy aluminiowej do pokryć dachowych,Taśma cewki z blachy aluminiowej malowanej w kolorze |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Kolorowa blacha aluminiowa i cewka aluminiowa do listu kanałowego
| Słowo kluczowe: | Malowana kolorem blacha aluminiowa Cewka aluminiowa malowana kolorem,Cewka aluminiowa do listu kanał |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 3003 3004 5052 PE Pvdf Wstępnie pomalowana taśma z blachy aluminiowej powlekanej kolorem
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem (kolorowa cewka aluminiowa malowana aluminiowa cewka) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Okrągła płyta aluminiowa 3003 DC Aluminiowy okrąg do produkcji naczyń kuchennych
| Stopy: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80-1000mm |
DD DC 99,5% 1050 6061 Płyta aluminiowa do kuchenki do głębokiego tłoczenia
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,7 mm aluminiowa cewka rynnowa 1050 1060 1070 1100 3003 aluminiowa cewka spustowa
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa cewka, cewka aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 0,7 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa 5mm 12mm Blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 3003 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003, płyta aluminiowa 12 mm, blacha aluminiowa 5 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 Cewka aluminiowa 3003 3105 5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5052 h32 Cewki ze stopu aluminium 3003 Rolka aluminiowa 1060 1100 Cewka rynna aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 5052 h32 Cewki ze stopu aluminium ,rolka aluminiowa cewka aluminiowa do rynny |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Certyfikat: | ISO, ROHS |
Cewka aluminiowa z blachy aluminiowej stiukowa Grubość cewki aluminiowej
| Słowo kluczowe: | cewka rynnowa aluminium, grubość cewki aluminiowej, cewka z blachy aluminiowej stiukowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

