Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum take out containers ] mecz 1116 produkty.
50 - 1500 mm Taśma aluminiowa Cewka 6,0 mm Pakiet eksportowy do użytku przemysłowego
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Materiał: | Aluminium |
Polerowane lustro Blacha aluminiowa Dekoracja cewki Stop 1050 1060 1100
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Szerokość: | 10-1500 mm |
Przedmalowany. Kolorowo powlekany aluminium do aluminiowego panele kompozytowego (ACP) PVDF farba
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,2-3,0 mm |
| szerokość długość: | Jako twoje wymagania |
Grill jednorazowy Grill jednorazowy Grill jednorazowy Grill jednorazowy
| nazwisko: | Natychmiastowy grill |
|---|---|
| Materiał: | Patelnia z folii aluminiowej, metalowa kratka do gotowania i stojak |
| Wielkość: | 25x31cm |
Rolowanie folii aluminiowej do kuchni do pieca w kuchence i mikrofalówce
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Stopy: | 8011 |
| Gęstość: | 10mc 12mc 14mc 15mc 18mc 20mc |
Folia dla restauracji, piekarni i cateringu
| Keyword: | Foodservice Foil 1000ft Commercial Grade 8011 Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Wymiar: | 1000 stóp * 12 cali |
| Thickness: | 12/14/16/18/20/25 microns |
Jednorazowe puszki z ciastkami 6 filiżanek Częstki do ciastek do pieczenia Mini Pie
| Material: | Food Grade Aluminum Foil |
|---|---|
| Length: | 9.87 inch |
| Width: | 6.5 inch |
Jednorazowe patelnie do ciasta Mini Tart Cup Apple Round Mold Tray Tins
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 125x32mm |
| Kształt: | Okrągłe |
Mini Outdoor Przenośny Jednorazowy Grill Węglowy Narzędzie Camping Picnic Grill
| nazwisko: | Grill jednorazowy na świeżym powietrzu |
|---|---|
| Materiał: | Folia aluminiowa + węgiel drzewny |
| Paliwo: | Węgiel drzewny |
Grill jednorazowy z węglem drzewnym Grill grillowy natychmiastowy Grill jednorazowy
| Materiał: | Żelazo, folia aluminiowa, węgiel drzewny |
|---|---|
| nazwisko: | Natychmiastowy grill |
| Wielkość: | 22x18x5cm, 27x22x5cm, 31x25x5cm, 48x31x5cm itp |

