Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum take out containers ] mecz 1116 produkty.
Blacha dachowa z aluminium walcowanego na zimno z Chin 2600 mm
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Włókno z gorącego cewka 1100 H14 Aluminium Strip Coil Alloy Sign Trim Strip
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
Plain 1100 3003 6061 5083 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Stop: | 1100 3003 5052 6061 itd |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, na zamówienie |
Okrągłe patelnie foliowe z pokrywkami zamrażarka i piec bezpieczne pieczenie gotowanie pieczenie jeden - czas
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
|---|---|
| zwyczaje: | Pakowanie żywności |
| Kolor: | srebra |
Rozcięcie folii laminacyjnej AL+PET do elastycznego materiału surowego kanału
| Struktura: | Folia Al + PET |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Szerokość cięcia: | 5~50mm |
Smoothwall Black And Gold 680 ml Oblong Foil Take-Out Pan do pieczenia i przechowywania
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Pojemność: | 680ml |
| Gęstość: | 10 mikronów, 12 mikronów, 15 mikronów, 18 mikronów, 20 mikronów itp |
Aluminiowy krążek 1000 mm 1050 1060 1100 Do zastosowań przemysłowych
| Pakiet: | drewniane opakowanie |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Średnica: | 80-1000mm |
Anodowana blacha aluminiowa 1050 1060 0,2 mm - 350 mm Grubość
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Tolerancja: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
3mm 5083 Aluminiowy tabliczek kontrolny 8x4
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Zastosowanie: | stopnie schodowe, panele ścienne, dekoracyjne fasady itp. |
1 3 folia stołowa z parą - 100 pudełek 64 oz
| Nazwa: | 1 3 foliowe miski parowe |
|---|---|
| Najwyższy rozmiar: | 12-5/8" x 6-1/2" |
| Najwyższy rozmiar: | 11-1/2" x 5-1/2" |

