Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum take out containers ] mecz 1116 produkty.
10 20 50 szt. Jednorazowe małe aluminiowe pojemniki na żywność z pokrywkami
| Standardowy: | ASTMB209, EN573-1S itp |
|---|---|
| Opcje rozmiaru: | 10, 20 i 50 sztuk pojemników |
| Różnice w rozmiarach: | Od 130x100mm do 370x270mm |
2.25 lb folia aluminiowa pojemnik do żywności prostokąta folia tacka z przejrzystym pokryciem kopuły
| Stopy: | 8011 Aluminium |
|---|---|
| Pojemność: | 1000ML |
| Waga: | 2,25 funta |
20 stóp podłużne aluminium folia spożywcza pojemnik jednorazowe tacy z folii z pokrywą folii
| Nazwa produktu: | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Surowce: | Folia aluminiowa |
| Wielkość: | 185x135x50 mm |
Aluminiowa folia pojemnik spożywczy prostokątne aluminiowe chleb pieczarka folia
| Stopy: | 8011 3003 |
|---|---|
| Próbka: | Wolne |
| Klasa: | Klasa spożywcza |
Odkładek z jednorazowej użycia z folii aluminiowej z składanym pokrywką idealny do wycieczek do restauracji, imprez gastronomicznych i przygotowania posiłków.
| nazwisko: | RE195D |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 3004, 8011 itp |
| Objętość: | 900ml |
Aluminiowe pojemniki na wywiezienie 450 ml 500 ml 750 ml foliowe tacki z cyny Aluminiowe pojemniki na wywiezienie
| Materiał: | 99% czystej folii aluminiowej |
|---|---|
| Stopy: | 3003, 3004, 8011 itd |
| Rodzaj: | prostokąt |
Nr 6A Recyklingowa folia aluminiowa Mini Pan Pan 670ml Jednorazowa tablica folia aluminiowa pojemnik z plastikową pokrywą
| Nazwa produktu: | YSA-Re205 |
|---|---|
| Wielkość: | 205x110x55 mm |
| Gęstość: | 0,057 mm |
30-600 mm Długość Jednorazowe pojemniki z folii aluminiowej do pakowania żywności
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Wielkość: | Można dostosować 200+ rozmiarów |
F1 8342 450 ml Jednorazowa pojemnica z folii aluminiowej do jedzenia z pokrywą
| Nazwa: | F1 8342 450 ml Jednorazowa pojemnica z folii aluminiowej do jedzenia z pokrywą |
|---|---|
| Klasa: | Klasa spożywcza |
| Wielkość: | 150*120*48mm |

