Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum laminate film ] mecz 70 produkty.
AL/PET Folia aluminiowa poliestrowa laminowana stop 8079 w kolorze srebrny niebieski miedź Idealny do osłony kabli/przewodów kanałowych
| Wytrzymałość na rozciąganie: | ≥50 MPa |
|---|---|
| Tworzywo: | AL+PET+EMAA |
| Hartować: | Miękki |
Aluminiowy film kompozytowy z tworzyw sztucznych AL+PET Laminated Insulation Honeycomb Waterproof
| Kolor: | Dostosowany wzór |
|---|---|
| ID: | 38/53/76/152 mm |
| Nadmiar: | ≤700 mm |
Laminat i opakowania spożywcze Folia aluminiowa z grubością 0,006-0,2 mm
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Certyfikowany materiał ze stopu folii aluminiowej z usługą cięcia do izolacji opakowań spożywczych i przemysłowych
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Rolka folii aluminiowej Folia aluminiowa Bąbelkowa Biała Folia PE Grubość 0,006 do 0,2 mm Mocna Elastyczna Warstwa Ochronna
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Aluminiowa cewka aluminiowa PE PVDF powlekana kolorem 3003 3005 Rolka metalowa
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Identyfikator cewki: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Malowana cewka aluminiowa PE powlekana kolorem PVDF 1060 3003 3004 5052
| Powłoka: | PE, PVDF, |
|---|---|
| Identyfikator cewki: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Grubość: | Zgodnie z twoimi wymaganiami |
Złota folia aluminiowa Pudełko na obiad 450 ml 600 ml Folia aluminiowa klasy spożywczej
| ALLOY: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Gęstość: | > 0,05 mm |
Czarny klejnot Aluminiowy Poliester Laminating Duct PET+HDPE+VMPET Film
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Surowce: | PET+HDPE+VMPET |
| ID: | 76 mm |
Podwójny poliater PET Film i folia aluminiowa laminat do izolacji wodoodporna
| Kolor: | Matowa czerń |
|---|---|
| Struktura: | PET + AL + PET |
| ID: | 76/152 mm |

