Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum laminate film ] mecz 70 produkty.
Gorąco topiący się klejnot folia aluminiowa folia poliestrowa laminowana folia aluminiowa folia Al PET folia poliestrowa próbka bezpłatna do osłony kabli
| Grubość: | 0,02 ~ 0,15 mm |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | ≥50 MPa |
| Hartować: | Miękki |
Film opakowaniowy laminowany z folii aluminiowej CPP/AL/PET Trzy warstwy
| Kolor: | Srebro, czarne, na zamówienie |
|---|---|
| Struktura: | CPP/AL/PET |
| Nadmiar: | ≤700 mm |
Folii Blister Barrier Folii aluminiowej do opakowań farmaceutycznych
| Materiał: | Folia poliestrowa laminowana folią aluminiową |
|---|---|
| Gęstość: | 30-200 mikronów lub można DOSTOSOWAĆ |
| Rodzaj: | rolki |
Food Grade 8011 3003 Folia aluminiowa Jumbo Roll Cena Folia Almunium Rolka Folie aluminiowe Papier
| Słowo kluczowe: | rolka folii aluminiowej folie aluminiowe papier, klasa spożywcza 8011 3003 folia aluminiowa cena rol |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Importerzy folii aluminiowej Folia aluminiowa Jumbo Roll Domowa aluminiowa folia papierowa do żywności
| Słowo kluczowe: | folia z folii aluminiowej jumbo, niestandardowa folia aluminiowa, cena rolki folii aluminiowej, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
8006 8011 Folia aluminiowa Rolka Jumbo do pojemników na żywność ID 76 mm
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa do pojemników na żywność, folia aluminiowa rolka złota, złota folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Materiały rdzenia wewnętrznego: | Rdzeń aluminiowy itp. |
8011 Alloy Food Grade Jumbo Folia aluminiowa Rolka laminowana
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa Jumbo Roll, Walcarka do folii aluminiowej, Folia aluminiowa ze stopu spożywczego 80 |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
0,2 mm 1100 3003 Rolka z folii aluminiowej do pakowania żywności
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 0,006 - 0,2 mm (folia aluminiowa w rolkach) (folia aluminiowa chińska) |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Food Grade 1070 1050 Rolka z folii aluminiowej o grubości 0,2 mm
| słowo kluczowe: | producenci folii aluminiowej, folia aluminiowa do pojemników na żywność, folia aluminiowa, rolka zło |
|---|---|
| Stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Folia Aluminiowa Rolka jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Aluminiowa Rolka Foliowa
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (rolki aluminiowe foliowe rolka z folii aluminiowej) |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |

