Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum laminate film ] mecz 70 produkty.
Folia aluminiowa Folia aluminiowa Pojemnik Folia Jumbo Folia aluminiowa Cena rolki
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa do pojemników,folia aluminiowa na zamówienie,folia aluminiowa w rolce cena |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 Folia aluminiowa Rolka Folie aluminiowe Papier
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (folia aluminiowa rolka folii aluminiowej papier) folia aluminiowa 3004 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
3004 5052 8006 Hurtowa rolka z folii aluminiowej przemysłowej 0,2 mm
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 3004 (przemysłowa rolka z folii aluminiowej) (folia aluminiowa 5052) |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 1500 mm Medyczna folia aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Papier z folii aluminiowej klasy spożywczej 1100 1235 Szerokość folii aluminiowej do pojemników 1500 mm
| słowo kluczowe: | folia aluminiowa Papier z folii aluminiowej , rolki z folii aluminiowej jumbo |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Rolki z folii aluminiowej z serii 5 \ 6 Taśma przemysłowa do użytku domowego Folia 1600 mm
| Nazwa: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
3 komorę prostokąta aluminium folia Płytka pojemnik żywności z płaskimi pokrywami jednorazowe
| Surowiec: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14 |
| Gęstość: | 0,06 mm |
8006 8011 Rolka z folii aluminiowej klasy spożywczej 0,2 mm do pakowania leków
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, folia aluminiowa spożywcza, rolka folii aluminiowej do opakowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5A02 Folia aluminiowa Jumbo Roll do żywności 560Mpa H112 Temper
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa do żywności , Papier z folii aluminiowej , Folia aluminiowa Jumbo Roll |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5a02 8006 Folia aluminiowa klasy spożywczej Jumbo Roll Anti Corrosion
| słowo kluczowe: | 8006 8011 Folia aluminiowa spożywcza, folia aluminiowa Jumbo Roll, folia aluminiowa do FoodPackage |
|---|---|
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Materiały rdzenia wewnętrznego: | Rdzeń aluminiowy itp. |

