Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum circle plate ] mecz 331 produkty.
Dostawcy fabryczni OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Krążek aluminiowy Krążek ze stopu aluminium Blacha Cena
| Nazwa produktu: | Aluminiowy krążek |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O, H14, H16, H18 |
Okrągły okrąg ze stopu aluminium 3003 / dysk o średnicy 0,4 mm
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 3003, tarcza aluminiowa 3003, kółko aluminiowe 0,4 mm |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, wykończone młynem |
Kuchnia 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm T4 T8 Aluminiowa płyta okrągła
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Nieprzywierające koła aluminiowe
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Yongsheng 1xxx 1100 1050 2,5 mm aluminiowa tarcza o średnicy 1000 mm
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Długotrwałe pokrycie płytek aluminiowych do zastosowań przemysłowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe, motoryzacyjne, naczynia kuchenne itp. |
|---|---|
| Średnica: | 80-1600mm |
| Twardość/tolerancja: | Zindywidualizowane |
Arkusze płyt z czarnego diamentu 4x8 aluminiowa płyta diamentowa aluminiowa płyta w kratkę
| Słowo kluczowe: | Arkusze z czarnego diamentu (płyta aluminiowa w kratkę , 4x8 aluminiowa płyta diamentowa) |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,15 mm-5 mm |
Aluminiowa blacha diamentowa Płyta aluminiowa w kratkę Grubość aluminiowej płyty w kratkę
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta kontrolna, aluminiowa blacha diamentowa, aluminiowa płyta kontrolna, |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
Niestandardowy wzór antypoślizgowy samochodu Płyta aluminiowa Wytłaczana płyta ze stopu aluminium
| Słowo kluczowe: | Płyta tłoczona ze stopu aluminium, antypoślizgowa płyta aluminiowa samochodu, aluminiowa płyta w kra |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Stop: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
Aluminiowe płyty diamentowe Aluminiowa płyta kontrolna 3mm 8x4 aluminiowa płyta kontrolna
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

