Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum circle plate ] mecz 331 produkty.
1050 1100 6,0 mm aluminiowy dysk z okrągłym arkuszem do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Średnica 50 Mm Koło aluminiowe 2 do 6 mm 1050 1060 3003 5052 Producent z Chin
| Nazwa: | Koło aluminiowe |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Stop/gatunek: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Aluminiowy okrąg serii 1000 stopu Aluminiowy dysk do lamp i latarni
| Stopy: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
1050 1060 3003 Stopy nieprzylepione Aluminiowe koła na garnki Urządzenia kuchenne
| Stopy: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H16, H18, H22, H24, H26 itd |
| Średnica: | 50 mm-1600 mm (lub dostosowane do wymagań klienta) |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Seria Aluminiowa Płytka kontrolna Płytka bieżnika Aluminiowa Płytka diamentowa Aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Seria 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Aluminiowa płyta bieżnika, aluminiowa płytka kontrolna, aluminiowa płyta d |
|---|---|
| Marka: | Henan Yongsheng |
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
1000 serii 3000 serii Aluminiowy dysk dysk okrągły Aluminiowy okrąg do naczyń kuchennych
| Surowiec: | 1060 1100 3003 3004 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Średnica: | 80-1000mm |
Diamentowa płyta aluminiowa Aluminiowa płyta w kratkę Perforowane blachy aluminiowe
| Słowo kluczowe: | Perforowane blachy aluminiowe ,Diamentowa płyta aluminiowa ,Aluminiowa płyta w kratkę |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
Diamentowa aluminiowa tablica czterokątna 1050 1100 3003 5052 Tablica aluminiowa w rzeźbie
| ALLOY: | Arkusze aluminiowe z serii 1000, serii 3000, serii 5000, serii 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, na zamówienie |
3000 seria wysokiej jakości krążek aluminiowy do naczyń kuchennych H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Aluminiowa płyta okrągła 1050 1060 1100 250 mm 350 mm 780 mm H14 Urządzenia kuchenne
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp |
| Średnica: | 90 mm-1020 mm (wymagania klientów) |

