Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum circle plate ] mecz 331 produkty.
Aluminiowy okrągły dysk 1050 1060 1100 H14 Aluminiowy okrąg do garnka
| Nazwa: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Klasa: | 1050 1060 1100, itp. |
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
Okrągła blacha aluminiowa 1060 do kloszy lamp
| Gatunek/Stop: | 1050, 1060, 1100, 3003 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,3-6mm |
1050 HO Aluminum Circle Sheet Aluminium Round Plate For Cookware
| Nazwa produktu: | Okrągłe koło aluminiowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 0,55 mm grubość Aluminiowy okrąg O H wytrzymały dysk aluminiowy do kuchni
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,13 mm–6,5 mm |
1xxx do 8xxx H26 aluminiowe okrągłe koło do przyborów kuchennych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
25mm 30mm Okrągły dysk 1050ho A3003 Blacha aluminiowa Pan Aluminiowy okrąg do patelni Nieprzywierający
| Nazwa produktu: | aluminiowe koło do patelni nieprzywierającej, 3003 aluminiowe koło, 1050ho aluminiowe koło aluminiow |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
5005 5052 5083 Aluminiowe dyski okrągłe Płyty okrągłe Wafery aluminiowe
| Stopy: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Średnica: | 80-1000mm |
Okrągła aluminiowa płyta HO
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,5 mm-6,5 mm |
0,5 mm do 6,0 mm 8011 H12 H14 aluminiowe półfabrykaty okrągłe
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Półfabrykaty aluminiowe do głębokiego tłoczenia 3003 do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

